Knihy

Výroba kníh je základným pilierom našej firmy. Stáť pri zrode knihy, keď autorove myšlienky premeníme na skutočnú hodnotu v podobe knihy, je krásny pocit. Vôňa papiera, krásny zvuk, ktorý vzniká pri listovaní a emócia vychádzajúca z písmen na stranách knihy, to je dôvod, prečo si ľudia knihy dávajú vyrábať.

V poslednej dobe sa veľmi rozšírilo vydávanie kníh v malých nákladoch už od jedného kusu. Rodina sa zíde a rozmýšľa, aký darček by dali manželovi, otcovi alebo mamičke, a prídu na to, že píše, alebo v minulosti písal, básne či prózu. Prídu k nám a my im vyrobíme knihy v počte napríklad 30 ks, ktoré rozdajú rodine a blízkym známym. Technológia veľmi pokročila, a tak sú aj ceny veľmi dostupné.

Ponúkame knihy v rôznych spôsoboch viazania, ktoré vyrábame vo vlastnej prevádzke:

  • väzba V-2 - lepená väzba v mäkkom obale, samozrejmosťou je zušľachtenie obálky laminom, ktoré je v lesklej alebo matnej ponuke
  • väzba V-4 - šitá väzba v mäkkom obale Vám zaručí súdržnosť a pevnosť vnútorného bloku a dodá tak knihe ďalší hodnotný prvok
  • väzba V-8a - šitá väzba v tvrdom obale je najkvalitnejšia a najhodnotnejšia verzia

Všetky typy viazania kníh vieme vyrobiť od 1ks až po niekoľko stoviek, či tisícových nákladov. Široká ponuka typov papierov, kvalita a rýchlosť dodania sú naše prednosti, ktoré sme dlho budovali a môžme Vám ich ponúknuť. Ak máte záujem, zašlite nám dopyt alebo len jednoduchú otázku ohľadom vydania alebo tlače, budeme veľmi radi.

 

Špecifikácia knihy
Podporované formáty: pdf, doc, docx, odt, png, gif, jpg, tiff, ai, eps, cdr, zip, rar. Maximálna veľkosť súboru: 3 MB.
Vaše kontaktné údaje
Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole
 

Kde nás nájdete:

Garmond Nitra, ul. Fraňa Mojtu 10, 949 01 Nitra do dvora medzi občerstvením HamiPapi (žltá budova) a starým kostolom

možnosť parkovania vo dvore - prosíme zavolať na telefónne čísla, keď budete stáť pred rampou, ktorú Vám následne otvoríme

Študenti, prosíme dať si pozor, aby ste si nepomýlili prevádzky, pretože vo vedľajšom dvore vedľa banky vznikla v roku 2015 firma, ktorá začala ponúkať podobné služby ako my od roku 1994 na tomto mieste. Prosím, hľadajte reflexné oranžové plagáty a názov našej firmy Garmond Nitra.

037 6503 542 - kníhviazačstvo a digitálna tlač

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Predĺžená Otváracia doba od 9.4. - 19.4.2018: Pondelok - Piatok: 8.00 - 18.30 hod.

Otváracia doba: Pondelok - Piatok: 8.00 - 17.00 hod.

Copyright © 2018 Tlačiareň Garmond Nitra - diplomovky, oznámenia, fotokalendáre, tlač, kníhviazačstvo. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je voľne šíriteľný softvér vydaný podľa GNU General Public License.