Knihy

Výroba kníh je základným pilierom našej firmy. Stáť pri zrode knihy, keď autorove myšlienky premeníme na skutočnú hodnotu v podobe knihy, je krásny pocit. Vôňa papiera, krásny zvuk, ktorý vzniká pri listovaní a emócia vychádzajúca z písmen na stranách knihy, to je dôvod, prečo si ľudia knihy dávajú vyrábať.

V poslednej dobe sa veľmi rozšírilo vydávanie kníh v malých nákladoch už od jedného kusu. Rodina sa zíde a rozmýšľa, aký darček by dali manželovi, otcovi alebo mamičke, a prídu na to, že píše, alebo v minulosti písal, básne či prózu. Prídu k nám a my im vyrobíme knihy v počte napríklad 30 ks, ktoré rozdajú rodine a blízkym známym. Technológia veľmi pokročila, a tak sú aj ceny veľmi dostupné.

Ponúkame knihy v rôznych spôsoboch viazania, ktoré vyrábame vo vlastnej prevádzke:

  • väzba V-2 - lepená väzba v mäkkom obale, samozrejmosťou je zušľachtenie obálky laminom, ktoré je v lesklej alebo matnej ponuke
  • väzba V-4 - šitá väzba v mäkkom obale Vám zaručí súdržnosť a pevnosť vnútorného bloku a dodá tak knihe ďalší hodnotný prvok
  • väzba V-8a - šitá väzba v tvrdom obale je najkvalitnejšia a najhodnotnejšia verzia

Všetky typy viazania kníh vieme vyrobiť od 1ks až po niekoľko stoviek, či tisícových nákladov. Široká ponuka typov papierov, kvalita a rýchlosť dodania sú naše prednosti, ktoré sme dlho budovali a môžme Vám ich ponúknuť. Ak máte záujem, zašlite nám dopyt alebo len jednoduchú otázku ohľadom vydania alebo tlače, budeme veľmi radi.

 There is no form with this name or may be the form is unpublished, Please check the form and the url and the form management.

Kde nás nájdete:

Garmond Nitra, ul. Fraňa Mojtu 10, 949 01 Nitra do dvora medzi občerstvením HamiPapi (žltá budova) a starým kostolom

možnosť parkovania vo dvore - prosíme zavolať na telefónne čísla, keď budete stáť pred rampou, ktorú Vám následne otvoríme

037 6503 542 - kníhviazačstvo a digitálna tlač

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

 

Opatrenia ohľadom nákazy COVID-19 tu:

Copyright © 2020 Tlačiareň Garmond Nitra - diplomovky, oznámenia, fotokalendáre, tlač, kníhviazačstvo. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je voľne šíriteľný softvér vydaný podľa GNU General Public License.