O nás

Sme rodinná firma so skúsenými a kvalifikovanými zamestnancami z Nitry a okolia. Pôsobíme na slovenskom trhu od roku 1994 ako firma zaoberajúca sa tlačou, knihárskym a kníhviazačským spracovaním. Významnou časťou je vydavateľstvo s niekoľkými desiatkami vydaných titulov. Ponúkame vám kompletný servis od grafickej prípravy, tlače až po konečné spracovanie.

Vlastné strojové a technické vybavenie a skúsenosti nám umožňujú tlačiť a spracovávať viacero zákaziek súčasne, čím vieme dodržať aj tie najkritickejšie termíny. Kombináciou ofsetovej a digitálnej tlače sme skĺbili tlač plagátov, letákov, hospodárskych tlačív, brožúr, či kníh v nákladoch od jedného kusu až po tisíce s časom výroby a odovzdania už v deň zadania do tlače a tisícové náklady do pár dní.

Skúste aj vy, presvedčte sa o kvalite a rýchlosti našich služieb a staňte sa našimi priateľmi. Tešíme sa na vás.

Kde nás nájdete:

OZNAM: V dátume od štvrtka 21.12.2017 do pondelka 8.1.2018 bude PRERUŠENÝ PRÍJEM OBJEDNÁVOK. Objednávky prijaté v tomto čase budú vybavované v pondelok ráno 8.1.2018. VÝDAJ prijatých objednávok do stredy 20.12.2017 17:00 hodiny bude prebiehať do štvrtka 21.12.2017 12:00 hod.

Garmond Nitra, ul. Fraňa Mojtu 10, 949 01 Nitra do dvora medzi občerstvením HamiPapi (žltá budova) a starým kostolom

možnosť parkovania vo dvore - prosíme zavolať na telefónne čísla, keď budete stáť pred rampou, ktorú Vám následne otvoríme

Študenti, prosíme dať si pozor, aby ste si nepomýlili prevádzky, pretože vo vedľajšom dvore vedľa banky vznikla v roku 2015 firma, ktorá začala ponúkať podobné služby ako my od roku 1994 na tomto mieste. Prosím, hľadajte reflexné oranžové plagáty a názov našej firmy Garmond Nitra.

037 6503 542 - kníhviazačstvo a digitálna tlač

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Otváracia doba: Pondelok - Piatok 8:00 - 17:00 hod.

Copyright © 2018 Tlačiareň Garmond Nitra - diplomovky, oznámenia, fotokalendáre, tlač, kníhviazačstvo. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je voľne šíriteľný softvér vydaný podľa GNU General Public License.